Hlášení 30.3.2021

Dobrý den,

1. Ve čtvrtek 8. dubna 2021 v 9.30 hodin se uskuteční na návsi prodej nosných kuřic ve stáří 16 týdnů, cena 165,- Kč / kus, barva červená a černá. Prodávat bude Svoboda, Lučice. Kuřice je možné si předem objednat na tel.čísle:569 489 358, nebo emailem: svoboda.lucice@seznam.cz 

2. Místní maminky připravily pro děti velikonoční stezku s názvem Jarní putování králíčka z Dlouhého, na kterou Vás srdečně zveme ve dnech od 1-5.4.2021. Stezku je možné si samostatně projít kdykoliv v těchto dnech, tak aby byly dodrženy aktuální vládní nařízení. Plakátek s dalšími informacemi najdete na vývěsní tabuli na návsi a v prodejně COOP a také zde v příloze. Po splnění všech úkolů vás v úterý, nebo ve čtvrtek na obecním úřadě čeká odměna od maminek, které stezku připravily.

3. Jako v minulém roce proběhne velikonoční hrkání vzhledem k současné epidemiologické situaci místním rozhlasem v obvyklých časech, které jsou vyvěšeny na kapličce a také v příloze tohoto hlášení. Budeme rádi, když se děti zapojí a stejně jako v loňském roce nám pošlou fotografie ke zveřejnění na obecní FB.

4. Na obvyklém místě je již přistaven kontejner na bio odpad. Upozorňujeme občany, že do tohoto kontejneru se nesmí házet silné větve, které není možné dále zpracovat kompostováním. Do kontejneru je možné dávat pouze větve do průměru dvou centimetrů a pokud možno rozstříhané na délku cca do 50 cm.