Hlášení 23.9.2021

Dobrý den,

1. Připomínáme, že tuto sobotu 25.9.2021 od 14 hodin pořádá obec Dlouhé tradiční sousedské posezení, na které srdečně zve všechny občany. Letošní posezení se ponese v duchu ekovýchovy, ale nebude nouze ani o tradiční sportovní výkony na které už se jistě všichni těšíme. Občerstvení je zajištěno, připraveno bude oblíbené občerstvení pro děti, maso na grilu a samozřejmě nebude chybět ani pizza Giovanni z pece a utopenci z Trpína. O pitný režim se nám postará obecní hospoda. Místní ženy prosíme o napečení něčeho dobrého k zakousnutí. Toto bude možné donést v sobotu, mezi 10-12 hodinou k Pávkom.

2. Vedoucí prodejny COOP Dlouhé oznamuje, že příští týden v pondělí 27.9. a ve čtvrtek 30.9.2021, bude z důvodu čerpání dovolené místní prodejna uzavřena. V úterý 28.9. je státní svátek a je také zavřeno.

3. Nezisková organizace Liga proti rakovině pořádá ve středu 29. září v naší obci celonárodní sbírku Český den proti rakovině. Letošní sbírkový den je již 25. ročníkem . Dobrovolníky ve žlutých tričkách z řad žáků 9. ročníku ZŠ Bobrová, kteří nabízí tradiční  kytičky, můžete potkat před prodejnou potravin.

Liga proti rakovině všem dárcům předem děkuje za podporu!

4. MUDr. Zuzana Kozárová oznamuje, že od zítřka 24.9.2021 začíná očkovat proti chřipce.