Hlášení 10.9.2019

Dobrý den,

1. Připomínáme účastníkům výletu do Vida parku v Brně a Dinoparku ve Vyškově, který se koná v sobotu 14.9.2019, že odjezd autobusu bude v 10 hodin ze zastávky.

2. Městys Bobrová si dovoluje pozvat občany naší obce na přednášku válečné reportérky Markéty Kutilové, která bude vyprávět o Sýrii a válce s Islámským státem. Přednáška se bude konat v pátek 13.9.2019 od 19.30 hodin v Sokolovně v Bobrové. Více informací naleznete v příloze.

3. MUDr.Václav Derner oznamuje, že příští týden, tj. 16.9. - 20.9.2019 nebude z důvodu dovolené ordinovat. Zastupovat bude MUDr. Pecinová v Bystřici nad Pernštejnem.

4. Upozorňujeme občany, že drátěné sklo nepatří do kontejneru na sklo na návsi, ale na sběrný dvůr v Bobrové. Tabulové sklo je nutné rozbít, případně se domluvit na obecním úřadě na rozbití tohoto skla obecním pracovníkem a vsypání do kontejneru.

5. Obec Vír nás požádala o podporu v hlasování v anketě Strom roku, kde soutěží s Chudobínskou borovicí. Hlasovat můžete na tomto odkaze: https://www.stromroku.cz/finaliste/aktualni/Chudobinska-borovice .

Podpořme společně strom z Vysočiny.

 

Soubory k zprávě: