Hlášení ze dne 16.3.2020

MUDR. Zuzana Kozárová - Provoz naší ordinace v Bobrové je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků. Ordinace pracuje v nouzovém režimu. Pokud je možné, odložte v zájmu vlastního zdraví návštěvu naší ordinace a kontaktujte nás telefonicky. Toto platí i pro příznaky běžného nachlazení, které je zvládnutelné samoléčbou v domácím prostředí. Pokud k lékaři musíte (akutní případy), zatelefonujte a budete objednáni na přesný čas. Čekárna bude uzavřena, recepty si je možno vyzvednou výdejním okénkem, které bude označeno. Můžeme Vám elektronicky vystavit recept i pracovní neschopnost a tu i elektronicky ukončit. To vše bez vaší přítomnosti. Ta je nutná jen v případě zhoršení stavu, nebo delšího přetrvávání potíží. Do odvolání neprovádíme pracovně-lékařské prohlídky a prohlídky pro posudkovou činnost (řidičské a zbrojní průkazy, invalidní důchody, příspěvky na péči, lázně, pojistky, bolestné atd.). Osoby, na které se vztahuje karanténa a mají zároveň klinické příznaky, nechť z domova kontaktují přímo hygienickou stanici. Děkujeme za pochopení. 

!NEVSTUPUJTE BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY DO PROSTOR ORDINACE! Tel. číslo do ordinace 566 562 613, mobil: 607 562 076, e-mail: ordinacekozarova@centrum.cz

Pravděpodobně do odvolání nouzového stavu budu měnit odinační dobu, zítra oznámím.

PS: jakákoli spekulace o mém pobytu v Itáli je mylná, celou dobu jarních prázdnin jsem trávila se svojí rodinou, tedy bez rizikových kontaktů, v okolí do 20 km od Bobrové.

MUDr. Václav Derner - V rámci protiepidemických opatření s cílem minimalizovat možnou infekci novým koronavirem u Vašich dětí i u Vás je zaveden NOUZOVÝ REŽIM ORDINACE. 

- Všechny pacienty ošetřujeme VÝHRADNĚ PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ

- S nemocným dítětem (horečky, kašel, dušnost), NEVSTUPUJTE DO ČEKÁRNY/ZDRAVOTNICKÉHO ZAŘÍZENÍ A PŘEDEM STAV KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NA TEL. ČÍSLE 606 183 837

- Zbytná vyšetření odložte. 

Mimořádné opatření platí od pondělí 16. března 2020 od 6 hod do odvolání.

Mateřská škola v Bobrové se od zítřka 17. března 2020 preventivně uzavírá. 

OBECNÍ ÚŘAD DLOUHÉ nabízí také svoji pomoc, v případě dotazů se na nás můžete obracet, budem se snažit Vám poradit, pomoci. Senioři, kteří nemáte nikoho z rodiny, který by Vám mohl zajistit nákup základních potravin a obáváte se kontaktu s ostatními, můžete se na nás také obrátit, zajistíme. Tel. čísla: Tulisová Pavlína - 737003847, Hlavatá Jaroslava - 608 803 770. Prosíme, dodržujme nařízení bezpečnostního krizového štábu, abychom situaci v naší zemi zvládli, je to na odpovědnosti každého z nás. Buďme připraveni si pomoci.