Hlášení 2.6.2022

Dobrý den,

1. Vzhledem k poruše na vodovodu a následných problémech, bude dnes po 22 hodině prováděno odkalování a odvzdušňování vodovodu. Prosíme proto, kdo nemusí, aby v době od 22-22.30 hodin nepouštěl vodu. Předem děkujeme.

2. Zítra, to je v pátek 3.6.2022, se ve 20 hodin uskuteční ve dvojce u Pávků členská schůze SDH . Vzhledem k důležitosti jednání o okrskové soutěži družstev a přípravách tanečního výletu 18.6.2022, žádá výbor SDH všechny členy a členky o účast . Předem děkuje starosta sboru.

3. Upozorňujeme občany, že se nám v poslední době začaly opět množit stížnosti na volně pobíhající psy a na exkrementy, které po nich zůstávají po vesnici. Je tedy nutné si svá zvířata zabezpečit tak, aby nebyl možný jejich volný pohyb a v případě, že psy venčíte na volném prostranství, mimo svůj pozemek, je nutno si po nich uklízet.

4. MUDr. V. Derner oznamuje, že z důvodu dovolené nebude ve dnech 7.6.-13.6. 2022 ordinovat. V akutních případech ošetření poskytne MUDr. Pecinová v Bystřici n.P. (tel.: 566 688 259)

5. Kamenictví G.A.L. nabízí své služby občanům naší obce. Je to kamenictví s dlouholetou tradicí, které bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se bude pohybovat v okolí naší obce. Telefonní číslo je : 777-888-332

Kamenictví nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení,broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování, a další opravy a úpravy hrobů, možná sleva až 30%.