Hlášení 2.5.2023

Dobrý den,

1. Obecní hospoda oznamuje, že tento týden je otevřeno v pátek a v sobotu od 19 hodin.

2. Vzhledem k tomu, že se nám začaly množit stížnosti na znečištěnou náves od venčených psů, důrazně žádáme občany, aby si po svých mazlíčcích uklízeli.

3. Výbor SDH žádá členy a členky, kteří půjdou v neděli 7.5.2023 do průvodu při oslavách svátku sv. Floriána, aby dorazili ve 13 hodin ve vycházkových oděvech a mladí hasiči v dresech k hasičárně. V pondělí 8.5.2023 v 17:00 proběhne hromadné focení všech členů SDH do brožury ke 130. výročí založení sboru. Účast ve vycházkových oděvech a dresech. Sraz též u hasičárny.

4. Firma JUKKA bude prodávat v sobota 6. května 2023 v čase 10.00 - 10.30 hodin u jednoty v Dlouhém následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupcovité, meruňky, nektarinky, rezistentní švestky vhodné na pálení, švestky japonské, švestkomeruňky, ryngle, durancie, třešně, višně, višně keřové, třešňovišně, oskeruše, kdouloně, jedlé kaštany, moruše, mrazuodolný fíkovník, granátové jablka, ziziphus jujuba, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové a stromkové rybízy černé, červené a bílé, stromkové josty, lísky keřové, ostružiny, maliny červené a černé, malinojahody, rakytník, stolní vinnou révu, kanadské, indiánské a čukotské borůvky, růže stromkové, rododendrony, azalky, sazenice jahod, brusinky, 2-odrůdový ibišek, samosprašné kiwi, aronie keřové, klematis, dřín jedlý odrůdový, hortenzie, motýlí keře, čilimník, kamélie, mahonie a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

5. Firma Svoboda Lučice bude prodávat v sobotu 13. května 2023 v 9.30 hodin u COOPu nosné kuřice, stáří 20 týdnů, cena 265,- Kč/kus, barva červená a černá. Objednání je možné na tel. 569 489 358 nebo emailem svoboda.lucice@seznam.cz

Soubory k zprávě: