Hlášení 19.9.2023

Dobrý den,

1. Obec Dlouhé a SDH Dlouhé, zvou všechny občany na tradiční sousedské posezení, které se uskuteční tento týden v sobotu 23.9.2023 od 14 hodin, kdy bude zahájeno historicky první neckyjádou na rybníku Halíři, věříme v hojnou účast plavidel i plavců. Následovat bude přetahování, fotbalový zápas a program pro děti. Čeká na Vás bohaté občerstvení, které zajistí obecní hospoda a SDH. Místní ženy opět prosíme o napečení něčeho dobrého, k zakousnutí a předem děkujeme. Donést bude možné v sobotu mezi 10 a 12 hodinou. Podrobnější informace naleznete v příloze hlášení.

2. Obecní hospoda oznamuje, že tento týden bude otevřeno ve čtvrtek a v pátek od 19 hodin. V sobotu bude otevřeno v rámci sousedského posezení.

3. Příští týden v pátek 29.9.2023 v 18 hodin se v rámci projektu „Rodinná a seniorská politika 2023“uskuteční beseda s paní Petrou Burianovou, vítězkou amatérské soutěže pekařů a cukrářů PEČE CELÁ ZEMĚ. Zveme všechny zájemce, nejen z řad seniorů, ale i ostatních občanů. Pozvěte i své přátele, budeme se na Vás všechny těšit. Plakátek v příloze hlášení.