Hlášení 7.11.2023

Dobrý den,

1. Obecní hospoda oznamuje, že tento týden bude otevřeno ve čtvrtek a v pátek od 19 hodin a v sobotu od 18 hodin.

2. Vedoucí prodejny COOP Dlouhé oznamuje, že z důvodu dovolené bude ve čtvrtek 9.11.2023 zavřeno.

3. Tento pátek, tj. 10.11.2023 v 17hodin, proběhne v zasedací místnosti OÚ další ze setkání s kosmetikou MARY KAY, tentokrát půjde o společenské líčení. Srdečně zvány jsou všechny ženy, bez rozdílu věku, které by se rády něco přiučily, dozvěděly se něco více o této kosmetice, nebo si jen chtěly zarelaxovat v příjemné společnosti. Ručníky a dobrou náladu s sebou. Plakátek naleznete v příloze hlášení.

4. MUDr. Václav Derner informuje, že na konci měsíce prosince 2023 bude ukončeno poskytování zdravotních služeb praktického lékaře pro děti a dorost MUDr. Václava Dernera v obci Bobrová. Důvodem je odchod do důchodu. Následná lékařská péče v tomto oboru bude poskytována v ordinaci MUDr. Terezie Pecinové, Centrum pediatrie s.r.o., v Bystřici nad Pernštejnem.

Pokud budete mít zájem přeregistrovat se k jinému dětskému lékaři, stačí se u něj zaregistrovat - Váš nový lékař nás požádá v souladu s legislativou o výpis ze zdravotní dokumentace, který mu bude následně zaslán. Více informací naleznete v příloze elektronického hlášení.

5. Den po 9. Vesnickém kvízu, to bude v neděli 26. 11. ve 14:00, se bude konat pod záštitou naší obce v rámci akcí pořádaných pro seniory historicky 1. Vesnický senior kvíz. Kvíz bude na stejném principu jako tradiční Vesnické kvízy. Pouze s těmito úpravami:

-minimální věk všech účastníků : 60 let

-maximální počet hráčů v týmu : 6

-mírně nižší počet soutěžních kol

To znamená, že pokud jste alespoň trošku soutěživí a dosáhli jste již dosáhli věku 60 let budeme rádi, když se zúčastníte!

Mladší ročníky budou moci své favority podporovat z publika, občerstvení bude zajištěno obecní hospodou.

Pro registraci týmů do senior kvízu kontaktujte kohokoliv z Obecního úřadu Dlouhé, nebo Jaroslava Stupku mladšího, případně požádejte někoho z rodiny, aby Vás přihlásil přes sociální sítě. Celá akce bude oznámena také rozhlasem v okolních obcích. Mohla by to být ideální příležitost potkat "staré" známé. Neváhejte tedy a přihlaste se, budeme se na Vás těšit.

6. Ještě zde máme jedno upozornění. Na žádost jedné z našich starších spoluobčanek dnešním dnem počínaje nebudeme již po ukončení hlášení pouštět písničku, aby bylo jasné, že hlášení skončilo.