Hlášení 9.11.2023

Dobrý den,

1. Obecní hospoda oznamuje, že tento týden bude otevřeno ve čtvrtek a v pátek od 19 hodin a v sobotu od 18 hodin.

2. Připomínáme, že tento pátek, tj. 10.11.2023 v 17hodin, proběhne v zasedací místnosti OÚ další ze setkání s kosmetikou MARY KAY, tentokrát půjde o společenské líčení. Srdečně zvány jsou všechny ženy, bez rozdílu věku, které by se rády něco přiučily, dozvěděly se něco více o této kosmetice, nebo si jen chtěly zarelaxovat v příjemné společnosti. Ručníky a dobrou náladu s sebou.

3. Dále zde máme jedno pozvání od sousedů z Nové Vsi u NMNM. V neděli 12. listopadu v 17 hodin v kulturním domě v Nové Vsi u Nového Města na Moravě, proběhne koncert operní pěvkyně Hany Cupákové a jejího manžela operního pěvce Viléma Cupáka . Vstupné dobrovolné.

4. A další pozvání od druhých sousedů, z Bobrové na koncert skupiny Listověj. Jde o zhudebněné básně Jana Zahradníčka. Koncert se uskuteční v kostele sv. Petra a Pavla v neděli 12.listopadu od 17 hodin. Vstupné dobrovolné.

5. Oznamujeme, že během příštího týdne budeme rozesílat faktury za spotřebovanou vodu z obecního vodovodu plus poplatek za odběrné místo 220,-Kč (vodoměr) a roční paušální poplatek 110,-Kč za stočné ( za připojení na jednotnou kanalizaci). Vzhledem k tomu, že je obec plátcem DPH, budou faktury vystaveny všem odběratelům. Těm, kterým bývalo zasíláno vyúčtování v minulosti na e-mail, bude faktura zaslaná opět e-mailem, ostatním bude doručena do poštovní schránky. Platbu můžete provést buď na účet nebo přijít zaplatit na obecní úřad v úřední hodiny.


 

Soubory k zprávě: