Hlášení 14.5.2024

 

Dobrý den,

1. Nezisková organizace Liga proti rakovině pořádá ve středu 15. května celonárodní sbírku Český den proti rakovině. Dobrovolníky ve žlutých tričkách z řad žáků 9. ročníku ZŠ Bobrová, můžete potkat také na návsi u nás v obci. Liga proti rakovině všem dárcům předem děkuje za podporu!

2. Dále informujeme, že na sbírce při nedělní mši 5.5.2024, která u nás proběhla při příležitosti svátku svatého Floriána, se vybralo 10 963,-. Sbírka byla předána farnosti Bobrová, jako příspěvek na úpravu schodiště do farního kostela na Horní Bobrové.

3.  Kamenictví G.A.L. nabízí své služby občanům naší obce. Je to kamenictví s dlouholetou tradicí, které bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se bude pohybovat v okolí naší obce. Telefonní číslo je :777-888-332

Kamenictví nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení,broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování, a další opravy a úpravy hrobů, možná sleva až 30%.

4. Na cestě u váhy byly v neděli nalezeny dioptrické brýle, pokud je někdo ztratil, může si je vyzvednout na obecním úřadě.