Hlášení 27.6.2024

Dobrý den,

1. Připomínáme, že v pátek 28.6.2024 proběhne promítání animované dobrodružné komedie „Tlapková patrola ve velkofilmu“, kterým bychom chtěli zahájit prázdniny. Zveme proto všechny děti a samozřejmě i dospělé, aby se přišli pobavit. Promítat se bude po setmění cca ve 21.15. Občerstvení zajistí obecní hospoda. Vstupné dobrovolné. Vezměte své kamarády a přijďte, budeme se na Vás těšit.

2.Vedoucí prodejny COOP Dlouhé oznamuje, že od 1.7.2023 - 8.7.2024 bude čerpat dovolenou. Místní prodejna bude uzavřená. Otevřeno bude od úterý 9.7.2024.

3. Připomínáme občanům, že je opět možné uzavřít smlouvu s Mikroregionem Novoměstsko na bezplatný pronájem kompostéru, jako před třemi lety. K uzavření smlouvy je třeba doplnit tyto údaje: Jméno a příjmení, trvalé bydliště, datum narození, telefonní kontakt a parcelní číslo místa určeného k umístění kompostéru a vlastníka pozemku pokud je někdo jiný než žadatel. Žádost o kompostér a požadované údaje zašlete prosím e-mailem, nebo přijďte doplnit osobně na obecní úřad. Kompostéry jsou již doručeny na obci a po domluvě jsou k vyzvednutí.

4. Připomínáme, že dnes v 19 hodin se bude v zasedací místnosti obecního úřadu konat zasedání zastupitelstva obce. Všichni občané jsou srdečně zváni. Pozvánka je vložena na úřední desce.