Hlášení 2.7.2024

Dobrý den,

  1. Oblastní charita Žďár nad Sázavou, hledá novou vedoucí, nebo nového vedoucího sociálního pracovníka do nízkoprahového zařízení NADOSAH v Bystřici nad Pernštejnem. Více informací naleznete v příloze elektronického hlášení.

  2. Ve čtvrtek 4.7.2024 zveme všechny občany na promítání romantické komedie Ostrov, kterou bychom chtěli divákům zpříjemnit předvečer volných svátečních dní. Promítat se bude po setmění cca ve 21.15. Občerstvení opět zajistí obecní hospoda. Vstupné dobrovolné. Vezměte své známé a přijďte, budeme se na Vás těšit.

  3. Obecní hospoda oznamuje, že tento týden bude otevřeno ve čtvrtek a v pátek od 19.hodin, v sobotu bude zavřeno.

  4. Připomínáme občanům, že je stále ještě možné uzavřít smlouvu s Mikroregionem Novoměstsko na bezplatný pronájem kompostéru. K uzavření smlouvy je třeba doplnit tyto údaje: Jméno a příjmení, trvalé bydliště, datum narození, telefonní kontakt a parcelní číslo místa určeného k umístění kompostéru a vlastníka pozemku pokud je někdo jiný než žadatel. Žádost o kompostér a požadované údaje zašlete prosím e-mailem, nebo přijďte doplnit osobně na obecní úřad. Kompostéry jsou již doručeny na obci a po domluvě jsou k vyzvednutí.

Soubory k zprávě: