Hlášení 23.3.2023

Dobrý den,

1. Připomínáme, že dnes, tj. 23. 3. 2023 se bude v zasedací místnosti obecního úřadu konat zasedání zastupitelstva obce. Začátek bude v 19 hodin. Pozvánku naleznete na úřední desce. Na programu bude mimo jiné projednávání projektu úpravy hasičské zbrojnice, zveme proto všechny občany, které by tato problematika zajímala a případně by se k tomuto chtěli vyjádřit.

2. Obecní úřad oznamuje, že příští čtvrtek 30.3.2023, budou z technických důvodů zrušeny úřední hodiny. V případě potřeby je možné si domluvit telefonicky jiný termín.

3. Obecní hospoda oznamuje, že tento týden bude otevřeno v pátek a v sobotu od 19 hodin.

4. Naše obec ve spolupráci s Krajem Vysočina připravuje projekt „Rodinná a seniorská politika 2023 “, proto jsme připravili pro naše starší spoluobčany informační letáček s plánem připravovaných akcí. První v pořadí je naplánovaná v sobotu 1.4.2023 v 17 hodin a to sázení sakur na dětském hřišti, které nahradí kůrovcem napadené skácené smrky. Tímto zveme všechny zájemce z řad seniorů, ale také dětí a ostatních občanů, kteří by se k nám chtěly připojit a předem všem děkujeme. Další informace naleznete na webových stránkách obce, v příloze tohoto hlášení a na letáčcích ve vašich schránkách.


 

Soubory k zprávě: