Hlášení 14.3.2024

Dobrý den,

1. Upozorňujeme občany, že v pondělí budou pracovníci Vodárenské a.s. odkalovat vodovodní řád. Může dočasně dojít k zakalení vody a k poklesu tlaku v potrubí. Děkujeme za pochopení.

2. Vzhledem k letošnímu výročí založení naší kapličky a pomníku padlých prosíme občany, zda by zapátrali ve svých archivech a pokud by někdo nalezl historické fotografie těchto objektů, nebo fotografii původní kaple, která stála mezi čísly 35 a 37, a zda by nám je zapůjčili na naskenování.

3. Připomínáme, že se naše obec se stejně jako loni rozhodla pro spolupráci s Krajem Vysočina a přichystala opět projekt „Rodinná a seniorská politika 2024 “. První v pořadí je akce naplánovaná na sobotu 23.3.2024 v 15 hodin. Je to autorské čtení od spisovatelky paní Zdeňky Šiborové. Tímto zveme všechny zájemce z řad seniorů a dětí, ale také ostatních občanů, kteří by se k nám chtěly připojit. Po samotném čtení budou mít všichni, bez rozdílu věku možnost si vyrobit jarní a velikonoční výrobky a dekorace. Děti, které budou mít chuť a odvahu budou moci opět přenocovat na obecním úřadě. Prosíme děti, které budou mít o noční dobrodružství zájem, aby se nám nahlásily do příštího čtvrtka, tj. 21.3.2024, na obecní úřad. Dozor, občerstvení i program bude pro ně zajištěn. Předem všem děkujeme a těšíme se na Vás. Další informace naleznete v příloze elektronického hlášení.

4. Římskokatolické farnosti ve Žďáře nad Sázavou, zvou na tradiční pašijovou hru o životě, smrti a zmrtvýchvstání Ježíše Krista, která se uskuteční 26. 3. 2024 ve 20.00 hodin, Žďár nad Sázavou, dětský areál na sídlišti Libušín. Další informace na plakátku v příloze elektronického hlášení.

Soubory k zprávě: