Hlášení 19.3.2024

Dobrý den,

1. Doktor Bureš oznamuje, že v sobotu 23.3.2024 v 8.15 hodin, proběhne před místní prodejnou očkování psů proti vzteklině. Cena vakcíny na vzteklinu na tři roky je 300,- a cena vícekombinace na 3 roky je 350,- .

2. Připomínáme, že se naše obec se stejně jako loni rozhodla pro spolupráci s Krajem Vysočina a přichystala opět projekt „Rodinná a seniorská politika 2024 “. První v pořadí je akce naplánovaná na sobotu 23.3.2024 v 15 hodin. Je to autorské čtení od spisovatelky paní Zdeňky Šiborové. Tímto zveme všechny zájemce z řad seniorů a dětí, ale také ostatních občanů, kteří by se k nám chtěly připojit. Po samotném čtení budou mít všichni, bez rozdílu věku možnost si vyrobit jarní a velikonoční výrobky a dekorace. Děti, které budou mít chuť a odvahu budou moci opět přenocovat na obecním úřadě. Prosíme děti, které budou mít o noční dobrodružství zájem, aby se nám nahlásily do tohoto čtvrtka, tj. 21.3.2024, na obecní úřad. Dozor, občerstvení i program bude pro ně zajištěn. Předem všem děkujeme a těšíme se na Vás. 

3. Vzhledem k tomu, že v poslední době dochází k častým nájezdům motorkářů a krosařů na lesní a polní cesty, kde dochází k jejich poškození, apelujeme na všechny, koho se toto týká, aby se tohoto chování vyvarovali a v případě mládeže, žádáme rodiče, aby tomuto u svých dětí zamezili. V opačném případě bychom vzhledem k poškození obecního majetku, museli přistoupit k oznámení na policii České republiky.

4. Příští týden ve středu, tj. 27. 3. 2024 v 19 hodin se bude v zasedací místnosti obecního úřadu konat zasedání zastupitelstva obce. Všichni občané jsou srdečně zváni. Pozvánku s programem naleznete v příloze elektronického hlášení a na úřední desce. Vzhledem k nadcházejícím velikonočním svátkům a s nimi spojeným zeleným čtvrtkem, kdy se v naší obecní hospodě, tak jako každý rok bude točit zelené pivo, je tentokrát zastupitelstvo přesunuto na středu. Těšíme se na Vás jak na zastupitelstvu, tak při posezení u zeleného piva.

5. Obecní hospoda oznamuje, že tento týden bude otevřeno ve čtvrtek v pátek a v sobotu, vždy od 19 hodin.


 

Soubory k zprávě: