Hlášení 9.5.2024

Dobrý den,

1. Připomínáme, že i letos se naše obec ve spolupráci s Krajem Vysočina účastní projektu „Rodinná a seniorská politika 2024 “. V pořadí již třetí akce je naplánovaná na zítra, tj. 10.5.2024 v 18 hodin, jedná se o osazování truhlíků ke zkrášlení obce a obecních budov. Tímto zveme všechny zájemce z řad seniorů, ale také dětí a ostatních občanů, kteří by se k nám chtěly připojit, aby dorazili za budovu obecního úřadu. Materiál na sázení je zakoupen. Předem všem děkujeme.

2. Dále tu máme pozvánku pro děti na tradiční lampiónový průvod který se uskuteční také zítra 10.5.2024 po setmění, asi ve 20.15. Zveme jak malé tak i velké, aby se připojili a uctili tak památku konce 2.světové války. Sraz u hasičky.

3. Jak jsme již informovali, ve vašich schránkách jste nalezli informace k pořízení územního plánu v Dlouhém, pokud máte nějaké návrhy, nebo připomínky, týkající se Vašich pozemků, zahrad i dalších ploch které byste chtěli zapracovat do tohoto plánu, prosíme o jejich zaslání, nebo doručení na obecní úřad a to nejpozději do konce května. Po zpracování požadavků bude veřejné projednávání o kterém Vás budeme zavčas informovat. Děkujeme za spolupráci.


 

Soubory k zprávě: