Hlášení 28.7.2020

Dobrý den,

1. Upozorňujeme občany, že sbírka pro Diakonii Broumov pokračuje ještě tento týden a to v úřední hodiny OÚ, nebo po telefonické domluvě.

2. Tělovýchovná jednota Sokol Bobrová pořádá u příležitosti 120. výročí zahájení organizované činnosti Bobrovský sportovní víkend, který proběhne 1. a 2. srpna ve sportovním areálu Bobrová. V sobotu 1. srpna od 14. hodin proběhne hlavní fotbalové utkání FC Bobrová vs. TJ Moravec, v podvečer posezení s country kapelou. V neděli 2. srpna bude ve 13. hodin zahájena výstava historických dokumentů, od 13:30 startuje dětské sportovní odpoledne, kde každé sportující dítě získá upomínkové předměty a sladkou odměnu. Silní muži z Dolní a Horní Bobrové svedou bitvu v přetahování lanem. V průběhu akce můžete také podpořit bobrovskou dobročinnou organizaci FREE RUN POMÁHÁ. Srdečně vás zvou pořadatelé z TJ Sokol Bobrová.

3. MUDr.Václav Derner upozorňuje, že ve dnech 10.8.-21.8.2020, nebude z důvodu dovolené ordinovat. V případě akutního onemocnění vašich dětí ošetření poskytne po předchozí telefonické domluvě MUDr. M. Kroupová v Bystřici n. Pernštejnem, tel.: 566 688 260.

4.Sběrný dvůr Bobrová oznamuje, že dochází k úpravě podmínek odběru nebezpečného odpadu s obsahem azbestu ( eternitové šablony, vlnitý eternit, odpadní trubky s obsahem azbestu apod.). Odpad bude odebrán pouze v zabaleném stavu, (v pytlích na suť, ve velkoobjemovém vaku, poskládaný na paletě, stažený strečovou fólií apod.) Jedná se o stavební odpad, každý občan si hradí sám, případně mu bude přefakturováno.

5. V sobotu 1.8. 2020 se bude konat na Šiklově mlýně ve Zvoli nad Pernštejnem „Velká ohňová show“ s ukázkami kaskadérského a jezdeckého umění, pyrotechnických a ohňových efektů. Nebude chybět ani celodenní westernový program s akčními divadly, westernovou show a doprovodným zábavným programem. Více informací naleznete na www.sikland.cz

6.SDH Dlouhé připomíná členům, že ve čtvrtek 30.7.2020 od 18 hodin proběhne příprava areálu U Pávku na taneční zábavu. Přípravy budou pokračovat v pátek od 15 hodin. SDH Dlouhé si tímto dovoluje pozvat všechny občany na tuto zábavu.

Soubory k zprávě: