Hlášení 5.5.2020

Dobrý den,

1. Zítra tj. ve středu 6.5.2020 bude na návsi proti prodejně COOP přistaven kontejner na objemný odpad. Do tohoto kontejneru můžete vyhazovat nábytek, matrace, lino, koberce a podobný odpad. Do tohoto kontejneru v žádném případě nepatří: elektroodpad, nebezpečný odpad, stavební odpad a suť, autobaterie, eternit apod. Prosíme o dodržení, protože v opačném případě nám odvážející firma naúčtuje celý tento kontejner jako nebezpečný odpad.

2. Protože, jako už letos několik akcí, odpadá i tradiční lampiónový průvod v předvečer svátku Dne osvobození, byli bychom rádi, pokud se rozhodnete s Vašimi dětmi si tento svátek připomenout a ve čtvrtek večer si rozsvítit lampióny na zahradě, abyste nám prosím poslali foto, které bychom mohli zveřejnit na facebookových stránkách obce.

3. Ve čtvrtek 7.5.2020 v 19 hodin bude na čítárně zasedání zastupitelstva obce. Všichni občané jsou srdečně zváni.

4. Vedoucí prodejny COOP Dlouhé oznamuje, že z důvodu inventury bude ve středu 13.5.2020 zavřeno. Také připomínáme, že v pátek 8.5.2020 je státní svátek a bude také zavřeno.

5. Kamenictví G.A.L. nabízí své služby občanům naší obce. Je to kamenictví s dlouholetou tradicí, které bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se bude pohybovat v okolí naší obce. Telefonní číslo je :777-888-332

Kamenictví nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení,broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování, a další opravy a úpravy hrobů, možná sleva až 30%.