Hlášení 10.9.2020

Dobrý den,

1. SDH Dlouhé zve všechny občany v neděli 13. září od 12.30 hodin, na podzimní závod mladých Soptíků u nás v Dlouhém. Přijďte naše mladé hasiče podpořit a strávit s nimi příjemné odpoledne. Vzhledem k této akci oznamujeme, že v neděli bude obecní hospoda zavřená.

2. Pan Vojtěch Polnický oznamuje, že od úterý 14. 9. 2020 zahajuje v Nové Vsi u Nového Města na Moravě výkup padaných jablek. Výkup bude probíhat v úterý, ve čtvrtek a v sobotu vždy od 15-18 hodin a to na čísle popisném 184. Více info na tel.čísle 776 679 510. V příloze vložen plákátek s dalšími informacemi.

3. Obec Dlouhé, ve spolupráci s místními hasiči připravuje příští týden, v sobotu 19. září sousedské posezení v areálu U Pávku. Součástí bude sportovní odpoledne pro děti i dospělé. Budeme doufat, že se současná situace nezhorší a tuto akci se nám podaří uskutečnit. Bližší informace ještě dostanete příští týden.

4. Prosíme občany, aby dnes pokud to bude možné, snížili odběr vody z obecního vodovodu na minimum. Vzhledem k zítřejší výměně čerpadla ve vrtu je nutné, aby se ve vodojemu vytvořila dostatečná zásoba vody. Všem děkujeme za pochopení a za pomoc.

Soubory k zprávě: