Informace z obce

Mudr. Václav Derner - dovolená

Oznámení

Ordinace MUDr. Václav Derner – Bobrová

bude ve dnech 24.6. – 4.7.2019 uzavřena.

D O V O L E N Á

Zastupuje MUDr. T Pecinová v Bystřici n.P.

tel.: 566 688 259, www. centrumpediatrie.cz

Pošta v Bobrové - informace

Oznamujeme občanům, že v úterý 11.6. 2019 bude Poštovní úřad v Bobrové otevřen až od 9°° hodin

Aktuální informace z obecního úřadu

1. Na obecním úřadě je možné zaplatit zálohu na vodu 2019 a místní poplatek za psa (50,- Kč).

2. Upozorňujeme občany na změnu sběrného místa plastů, které bylo přemístěno za budovu školy. 

 

Vítáme Vás na nových webových stránkách obce

Milí spoluobčané,

oznamujeme, že byly spuštěny nové webové stránky obce, které jsou dostupné na stejné adrese, jako byly původní, tj. www.obecdlouhe.cz.

Stránky byly přizpůsobeny novým trendům a jsou přizpůsobeny i pro prohlížení na mobilních telefonech.

S touto změnou jsme přistoupili i ke změně oficiální e-mailové adresy, která je propojena na hlavní doménu a je zabezpečena. Proto Vás prosíme, abyste si ve svých adresářích změnili e-mail na: obec@obecdlouhe.cz. E-mailová adresa na seznamu (obec.dlouhe@seznam.cz) zůstává funkční, ale chtěli bychom ji postupně opustit.

Další změnou bude způsob zasílání hlášení místního rozhlasu na e-mail, který bude zasílán z webových stránek. Z tohoto důvodu Vás žádáme, abyste si svoji adresu pro zasílání znovu zaregistrovali přímo na nových webových stránkách, v dolní části (v patě www.obecdlouhe.cz). Po zadání e-mailu Vám bude na zadaný e-mail poslán odkaz, na který kliknete pro potvrzení a budete vyzváni k vyplnění kontaktních údajů.

Pozn: Celý duben budeme posílat hlášení jak z webu tak přímo z počítače, takže kdo bude mít zaregistrován e-mail na webu, bude mít ze začátku hlášení dvakrát.

Věříme, že se Vám budou nové webové stránky líbit a rychle se na nich zorientujete. Obsah bude postupně doplňován. Budeme rádi za jakékoli návrhy, co byste ještě chtěli na www stránkách najít.

PS: Do spodní lišty stránek jsme nenápadně zakomponovali i odkaz na www stránky našich hasičů a farnost Bobrová. Snad je objevíte .

Modrá stuha pro naši obec v soutěži Vesnice roku